Nowości 
Wydawnictwa 
Anagram

 


 Wydawnictwo ANAGRAM istnieje od ponad 29 lat na rynku wydawniczym - z uwzględnieniem tradycji, skupiając się na twórcach i dziełach wyjątkowych. Ważni są dla nas nie tylko twórcy, ale przede wszystkim czytelnik! Książki tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły, podążając za nurtem oczekiwań odbiorcy naszych treści i jego ciągle zmieniających się gustów czytelniczych. Od niedawna otwieramy się również na propozycje dobrej prozy, która niesie głębokie przesłanie, skłania do refleksji i buduje więź z czytelnikiem.

 Jeśli chcesz przesłać nam swoje propozycje wydawnicze, wyślij nam wiadomość za pomocą Formularza Kontaktowego lub e-mail: anagram@adres.pl , w tytule wiadomości napisz: Propozycja wydawnicza .


  Jaka jest nasza historia?

  ANAGRAM powstał w 1991 roku z myślą o miłośnikach poezji. W serii naszych miniatur znajdują się zarówno dzieła największych poetów świata, których wiersze odegrały ogromną rolę w kształtowaniu kultur różnych narodów, jak i poezja nieco zapomnianych artystów – poezja jednak wciąż żywa i ważna, jak teksty z kręgu Orientacji Poetyckiej Hybrydy (Sadowska, Mętrak, Jerzyna...).


 W serii wydawniczej ANAGRAM pojawiają się wszystkie najważniejsze utwory, które wpłynęły i nadal wpływają na wrażliwość czytelniczą, poruszając i poruszając wyobraźnię. Przypominamy poezję Jana Kochanowskiego, Cypriana Kamila Norwida, Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana, Karola Wojtyły, Jana Twardowskiego, Marii Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej, poezję francuską, rosyjsko-niemiecką i inne równie piękne dzieła.

Sięgając po poezję, wydaną w serii miniatur Wydawnictwa ANAGRAM, poczujesz głębię swojej duszy...

To jest siła poezji!

  


 RODO


Please be advised that due to the fact that on May 25, 2018, when processing personal data, the provisions of the Regulation of the European Parliament and of the EU Council on natural persons in connection with the processing of personal data and their free flow should be used, we would like to inform you that sending a query to the Anagram Publishing House address - anagram @ adres.pl and placing an online order is also a consent to the processing of personal data necessary to complete the order and response. More in the Regulations and the Privacy Policy.

Formularz szybkiego kontaktu

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, sugestie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktu, co znacznie przyspieszy nam konwersację.Create your website or online store with Mozello

Quickly, easily, without programming.

Report abuse Learn more