KONSULTACJE POETYCKIE

Jesteś autorem utworów poetyckich i nie jesteś pewien, czy Twoje wiersze mają potencjał wydawniczy? A może nie wiesz, które z nich miałyby się znaleźć w Twoim tomiku. A może potrzebujesz konstruktywnej krytyki/opinii o Twoich wierszach, spojrzenia na nie okiem obiektywnego redaktora. A może starasz się o dofinansowanie i potrzebujesz pisemnej opinii o Twoich wierszach. A może po prostu potrzebujesz się dowiedzieć, jak wydać tomik, jak wygląda cały proces wydawniczy, na co warto zwrócić uwagę przy selekcji wierszy do wydania, jaka powinna być forma wydania, jaki wybrać rodzaj papieru, itp.

Chętnie Ci pomożemy!

Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie. Otrzymasz wszelkie niezbędne wskazówki, rozpisany plan działania, propozycje zmian redakcyjnych, wspomniane wcześniej opinie, itp. Podpowiemy Ci także, w jaki sposób można promować swoją twórczość poetycką, jak ważny jest kontakt z potencjalnymi odbiorcami i czytelnikami Twojej twórczości.

Konsultacja jest jednorazowa. Koszt: Cena ustalana indywidualnie - w zależności od ilości wierszy.

Co nas wyróżnia?

Ponad 30-letnie doświadczenie na rynku wydawniczym. Kilkaset wydanych tytułów poetyckich, bardzo dobra promocja i dbałość zarówno o autorów, jak i czytelników.KONSULTACJE WYDAWNICZE

Napisałeś książkę i nie wiesz, co dalej? A może stanąłeś w miejscu i potrzebujesz motywacji do dalszego działania. A może po prostu potrzebujesz się dowiedzieć, jak wygląda cały proces wydawniczy - na co zwrócić uwagę, czego unikać. A może potrzebujesz opinii, obiektywnej oceny Twojego tekstu. Czy jednak potrzebujesz planu wydawniczego, rozpisanego na skuteczne działanie, w tym podstawowy plan promocyjny.

Co możemy Ci zaoferować?

- Mentoring na każdym etapie pisania.

- Plan działania: oferujemy Ci nie tylko korektę czy redakcję tekstu, ale pomożemy Ci ustalić budżet na wydanie książki, a także ewentualne kierunki w staraniach o dofinansowanie.

- Plan promocyjny: wspólnie omawiamy i przedstawiamy Ci harmonogram promocji, który obejmuje propozycje sposobów promocji itp.

- Wsparcie - jeśli zdecydujesz się na nasze wsparcie, pomożemy Ci w całym procesie wydawniczym (czyli wydamy Twoją książkę).

- Konsultacje związane z redakcją tekstu, kierunkiem Twojego tekstu.

- Rzetelną opinię, recenzję wewnętrzną Twojego tekstu.

- Pokażemy Ci, jak ważny jest kontakt z czytelnikiem, jak i gdzie promować swoją twórczość. Jak ważne jest miejsce i rola w sieci, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych. Na co zwrócić uwagę w czasie promocji.

Co nas wyróżnia?

Ponad 30-letnie doświadczenie na rynku wydawniczym. Kilkaset wydanych tytułów poetyckich, bardzo dobra promocja i dbałość zarówno o autorów, jak i czytelników.

Koszt konsultacji: 1500zł.Napisz: 

anagram@adres.pl

wydawnictwoa@gmail.com

Stwórz swoją stronę internetową lub sklep internetowy z Mozello.

Szybko, łatwo, bez programowania.

Zgłoś nadużycie Dowiedz się więcej